• Men in Black

    ★★★★

  • Jackass 3D

    ★★★

  • Triple Threat

    ★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Homefront

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Shot Caller

    ★★★★

  • Face/Off

    ★★★★★

  • Parker

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Wild Bill

    ★★★★

  • Abraham Lincoln: Vampire Hunter

    ★★★

  • The Debt Collector

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • Mute

    ★★★

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★★★