• Boxing Day

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Pirates

    ★★★★

  • Rocky IV: Rocky Vs. Drago – The Ultimate Director's Cut

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Off the Rails

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Pixie

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Welcome to Sudden Death

  • Supernova

    ★★★★★

  • Honest Thief

    ★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Tax Collector

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Arkansas

    ★★★

  • The Quarry

    ★★★

  • Misbehaviour

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★