Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Wish

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Foe

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • Jawan

    ★★★★½

  • Reptile

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Mission

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★★

  • The Lesson

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★½

  • A Little Prayer

    ★★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Ivalu

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • The Persian Version

    ★★★★

  • Mamacruz

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • Radical

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★