Sort by
  • Madame Web

  • ted

    ★★★½

  • Night Swim

  • Wonka

    ★★★½

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • After Everything

    ½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Secret Invasion

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Beautiful Disaster

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Deleter

    ★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

  • Strange World

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★