Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Swimmers

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • He's All That

    ½

  • The Loud House Movie

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Vivo

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Five Feet Apart

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • The Week Of

    ★★

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★★★

  • The Babysitter

    ★★½

  • Home Again

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Baywatch

    ★★★½

  • Harry Styles: Behind the Album

    ★★★★★

  • Gifted

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★

  • La La Land

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Allegiant

    ★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • The Age of Adaline

    ★★★½

  • Insurgent

    ★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★★