Sort by
  • Madame Web

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • The Crime Is Mine

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Suzume

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Jackass Shark Week 2.0

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Give Me Pity!

    ★★★★½

  • Nanny

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★★

  • Anything Goes

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • Sing 2

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Maid

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½