• The Evil Dead

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★½

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★

  • Shrek Forever After

    ★★

  • Shrek 2

    ★★★★★

  • Shrek

    ★★★★★

  • The Martian

    ★★★★

  • Okja

    ★★★★

  • Madagascar 3: Europe's Most Wanted

    ★★★

  • Madagascar: Escape 2 Africa

    ★★★★

  • Madagascar

    ★★★★★

  • Pixels

    ★★★½

  • The Angry Birds Movie

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★★