Clayton has logged 100 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bruiser

Bruiser

2021
×
★★★
Edit this entry  
31
Yoruga

Yoruga

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Five Tiger

Five Tiger

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
BJ's Mobile Gift Shop

BJ's Mobile Gift Shop

2021
×
★★½
Edit this entry  
31
Homeroom

Homeroom

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Jockey

Jockey

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Most Beautiful Boy in the World

The Most Beautiful Boy in the World

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Together Together

Together Together

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
At the Ready

At the Ready

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Cryptozoo

Cryptozoo

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
You Wouldn’t Understand

You Wouldn’t Understand

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Like the Ones I Used to Know

Like the Ones I Used to Know

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
You Will Die at Twenty

You Will Die at Twenty

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Sun Children

Sun Children

2020
×
★★★½
Edit this entry  
29
Call Center Blues

Call Center Blues

2020
×
★★★½
Edit this entry  
29
Windup

Windup

2020
×
★★
Edit this entry  
29
Nian

Nian

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Father

The Father

2019
×
★★★
Edit this entry  
29
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Supernova

Supernova

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Flower Punk

Flower Punk

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Love Song for Latasha

A Love Song for Latasha

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
Eddy's World

Eddy's World

2020
×
★★★
Edit this entry  
26
Rebel Hearts

Rebel Hearts

2021
×
Edit this entry  
25
Astro Kid

Astro Kid

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
A Whisker Away

A Whisker Away

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Wet Season

Wet Season

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
And Tomorrow the Entire World

And Tomorrow the Entire World

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Asia

Asia

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Cookie Num Num

Cookie Num Num

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dancing with the Cars

Dancing with the Cars

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Chore Day - The Incredibles Way

Chore Day - The Incredibles Way

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
A Day in the Life of the Dead

A Day in the Life of the Dead

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dory Finding

Dory Finding

2021
×
★★½
Edit this entry  
22
Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
Soul of the City

Soul of the City

2021
×
Read the review Edit this entry  
22
Unparalleled Parking

Unparalleled Parking

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
To Fitness and Beyond

To Fitness and Beyond

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Scales

Scales

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Apollo 11: Quarantine

Apollo 11: Quarantine

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
A Life Too Short

A Life Too Short

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
My Father the Mover

My Father the Mover

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Notturno

Notturno

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Song Without a Name

Song Without a Name

2019
×
★★★★
Edit this entry