Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Making of Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Welcome to the Club

  • Pinocchio

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★★

  • Jackass Shark Week 2.0

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ½

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Cluck

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • Joe vs Carole

    ★★★½

  • No Exit

  • Studio 666

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

  • Uncharted

  • I Want You Back

    ★★★★½

  • ASSEMBLED: The Making of Hawkeye

  • Marry Me

  • Death on the Nile

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild