Cholo has logged 11 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Birdshot

Birdshot

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
UnTrue

UnTrue

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Cheaper by the Dozen

Cheaper by the Dozen

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
A Thousand Cuts

A Thousand Cuts

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Cinderella

Cinderella

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Lovebirds

The Lovebirds

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Willoughbys

The Willoughbys

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Trixie Mattel: Moving Parts

Trixie Mattel: Moving Parts

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry