Sort by
  • Love & Jane

    ½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Come Fly with Me

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Retirement Plan

    ★★

  • Unknown: Cosmic Time Machine

    ★★★½

  • Take Me Back for Christmas

    ★★★

  • Suitable Flesh

    ★★

  • Elemental

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • The Wedding Veil Journey

    ★★★½

  • The Wedding Veil Inspiration

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ½

  • The Old Way

    ★★

  • Hanukkah on Rye

    ★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • M3GAN

    ★★½

  • Troll

  • Violent Night

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Hustle

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Curious Caterer: Dying for Chocolate

    ★★★

  • Jurassic Island

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • The Cellar

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Welcome to Mama's

    ½

  • No Exit

    ★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Wedding Veil Unveiled

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★½

  • Moonfall

    ½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Alice

    ★★½

  • Resurrection

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★½