Sort by
  • Greatest Days

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Dead Shot

    ★★

  • Crater

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • One Ranger

    ★★

  • The Mother

    ★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★½

  • Love Again

    ★★½

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Big George Foreman

    ★★½

  • Robots

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Best Man

    ★½

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★★½

  • Sweetwater

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • One True Loves

    ★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Paint

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Beautiful Disaster

    ★★½

  • Assassin

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Simulant

  • On a Wing and a Prayer

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★★

  • The Magician's Elephant

    ★★★

  • Assassin Club

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Die Hart

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★

  • The Locksmith

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Maybe I Do

    ★★½

  • True Spirit

    ★★½

  • Little Dixie

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★