• The Blackcoat's Daughter

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Raw

    ★★★★

  • It's Such a Beautiful Day

    ★★★★½

  • The Big Sick

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★