Sort by
  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Christmas in Connecticut

    ★★★★

  • House of Gucci

  • The Silence of the Lambs

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • After the Thin Man

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Drive Me Crazy

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Sixth Sense

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Training Day

    ★★★

  • Trick 'r Treat

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★½