Sort by

caterina has logged 16 entries for films during December 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Edit this entry  
26
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Edit this entry  
23
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
★★★★
Edit this entry  
18
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Edit this entry  
16
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Edit this entry  
10
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Innocents

The Innocents

2021
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Belfast

Belfast

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★½
Edit this entry