Sort by
  • Barbie

  • Take Care of Maya

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Air

  • Daisy Jones & the Six

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Kaleidoscope

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Watcher

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Women Talking

  • Prey

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Hustle

    ★★★★

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Moon Knight

  • The Northman

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Rooney

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Russell Howard: Lubricant

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Back to the Outback

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Pray Away

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Islands

  • South ParQ Vaccination Special

  • Raya and the Last Dragon

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Breakout Brothers

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

  • The Trial of the Chicago 7

  • Nomadland

    ★★★★

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Project Power

    ★★½