Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Love & Death

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Scream VI

    ★★½

  • We Have a Ghost

  • Cocaine Bear

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • The Reading

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Moving On

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • They/Them

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Skin & Bone

  • The Bob's Burgers Movie

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Marry Me

    ★★

  • JANET JACKSON.

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Sharp Stick

    ★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Don't Look Up

  • Lucienne in a World Without Solitude

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • My Soul to Take

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tenant

  • Madonna: Madame X

  • Scenes from a Marriage

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ★½

  • If I Can't Have Love, I Want Power

  • Nine Perfect Strangers

  • Old

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • Friends: The Reunion

  • The Night Watch

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Mare of Easttown