peter rabbit 2 has logged 21 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Live Forever as You Are Now with Alan Resnick

Live Forever as You Are Now with Alan Resnick

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Kinky Boots

Kinky Boots

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Sunshine

Sunshine

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ice Age

Ice Age

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
Read the review Edit this entry  
11
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry