• Incredibles 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Ready Player One

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Peter Rabbit

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Jurassic World

    ★★½

  • Pretty Boy

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★★

  • Live Forever as You Are Now with Alan Resnick

    ★★★★

  • Pacific Rim

    ★★★★★

  • Sherlock Holmes: A Game of Shadows

    ★★★½

  • The Adventures of Tintin

    ★★★★

  • Sherlock Holmes

    ★★★★

  • Sunshine

    ★★½

  • Kinky Boots

    ★½

  • Oldboy

    ★★★½

  • Ice Age

    ★★½

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★★