Sort by
  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Titane

  • Lamb

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Deep House

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • The Little Things

    ★★

  • The Sadness

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★