Sort by
  • Silent Night

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Invincible: Atom Eve

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Spirited

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★