Sort by
  • Napoleon

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • The Last Movie Ever Made

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Clock

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Kindling

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Spinning Gold

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Hundreds of Beavers

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★★½