Sort by
  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Babylon

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Moonshot

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • He's All That

    ★★

  • The Kissing Booth 3

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Far from the Tree

  • In the Heights

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Passing

    ★★★

  • CODA

    ★★★

  • A California Christmas

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Midnight at the Magnolia

    ★★½

  • Holidate

  • ATEEZ: Fever Road

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • After We Collided

  • Work It

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • Desperados

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Wrong Missy

  • The Half of It

    ★★★

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell