Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Don't Shoot the Messenger

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Do Revenge

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½