Carolina has logged 14 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wild Tales

Wild Tales

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Coraline

Coraline

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
5 Flights Up

5 Flights Up

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Heartbeats

Heartbeats

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
I Killed My Mother

I Killed My Mother

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Zookeeper's Wife

The Zookeeper's Wife

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Mrs. America

Mrs. America

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Everest

Everest

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry