• Hoy se arregla el mundo

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Mansión Helada

  • The Unforgivable

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Wandering Heart

    ★★★★

  • The Sands Between

  • The Humans

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Titane

    ★★

  • Bergman Island

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • A Stone in the Shoe

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★

  • Save Ralph

    ★½

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • The Four Temperaments

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★★½

  • The Call

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • The Siamese Bond

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Mank

    ★★½

  • My First Summer

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★½

  • Miley Cyrus: iHeartRadio Music Festival 2020

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • Supernova

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Ammonite

    ★★★★★

  • Sophie Jones

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • The Human Voice

    ★★★★★

  • The Last Matinee

    ★★

  • Apples

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The Crimes That Bind

    ★★½