• Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★★

  • Old

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • America: The Motion Picture

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Pedal Movie

    ★★★★½

  • Heroes: Silence and Rock & Roll

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Creation Stories

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Decommissioned

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Castle Freak

    ★½

  • Christmas Crossfire

    ★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Mank

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • Broil

  • Soul

    ★★★★½

  • Zappa

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★½

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Concrete Cowboy

    ★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

    ★★★

  • Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne

    ★★★★

  • Anonymous Animals

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Pale Door

  • Loop

    ★★½

  • High Score

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★