Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★