Sort by
  • J. Edgar

    ★★★★

  • A Dangerous Method

    ★★½

  • The Lady

    ★★★

  • Rampart

    ★★★½

  • Trishna

    ★★½

  • The Descendants

    ★★★★½

  • Carnage

    ★★½

  • The Kid with a Bike

    ★★★★

  • The Artist

    ★★½

  • Coriolanus

    ★★★

  • Martha Marcy May Marlene

    ★★★