• Prey

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Whitney Cummings: Jokes

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nikki Glaser: Good Clean Filth

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Back to Lyla

    ½

  • Murder at Yellowstone City

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★★

  • Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★

  • Interceptor

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Good Mourning

    ½

  • Last Seen Alive

    ★★

  • Candy

    ★★★½

  • Christina P: Mom Genes

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Black Site

    ½

  • The Offer

    ★★★★½

  • Memory

  • Explorer: The Last Tepui

    ★★★

  • Virus:32

    ★★★★½

  • Father Stu

    ★½

  • Dakota

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Infinite Storm

    ★★

  • The Bubble

    ½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Facing Nolan

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Sheryl

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Contractor

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dog

    ★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Blacklight

    ½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • The Long Night

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Watcher

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★

  • American Underdog

    ★★★★

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★

  • Beanie Mania

    ★★★

  • A Journal for Jordan

    ★★½

  • Mother/Android

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★