Sort by

jaime has logged 29 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Salt

Salt

2010
×
★★½
Edit this entry  
30
Attack of the Hollywood Clichés!

Attack of the Hollywood Clichés!

2021
×
Read the review Edit this entry  
30
Britney vs. Spears

Britney vs. Spears

2021
×
Edit this entry  
28
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Last Stand

The Last Stand

2013
×
★★½
Edit this entry  
24
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★
Edit this entry  
24
Viking Quest

Viking Quest

2014
×
½
Edit this entry  
23
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★
Edit this entry  
22
Scenes from a Marriage

Scenes from a Marriage

2021
×
Read the review Edit this entry  
21
Alone

Alone

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
High School Musical

High School Musical

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Scenes from a Marriage

Scenes from a Marriage

2021
×
Read prior review Edit this entry  
17
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★
Edit this entry  
17
Killers

Killers

2010
×
★½
Edit this entry  
16
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★
Edit this entry  
14
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Just Cause

Just Cause

1995
×
Edit this entry  
11
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
10
The Break-Up

The Break-Up

2006
×
Edit this entry  
10
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★
Edit this entry  
09
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

2014
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
07
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Edit this entry  
06
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
04
Cinderella

Cinderella

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Little Women

Little Women

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Edit this entry