sal has logged 18 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Mirai

Mirai

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
And So We Put Goldfish in the Pool.

And So We Put Goldfish in the Pool.

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Climax

Climax

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Kedi

Kedi

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
★★★
Edit this entry  
08
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry