Sort by
  • Thanksgiving

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Innocent

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★