Sort by
  • Parasite Lady

  • Viduthalai: Part I

    ★★★★★

  • Dasara

  • Michael

    ★★

  • Pathaan

    ★★★★★

  • The 12 Slays of Christmas

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★★★

  • DSP

  • Troll

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

  • Godzilla vs. Gigan Rex

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Vikram Vedha

    ★★★½

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★

  • Naane Varuvean

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

  • Cobra

  • The Lair

  • Day Shift

  • Prey

  • 19(1)(a)

  • Baby Oopsie 2: Murder Dolls

  • Maamanithan

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

  • Piranha Women

  • Viraata Parvam

    ★★★★

  • The Princess

  • Dirty Little Secret

  • Ante... Sundaraniki!

  • Deadly Yoga Retreat

  • Vikram

    ★★★★★

  • Kaathuvaakula Rendu Kaadhal

    ★★★★★

  • RRR

  • Beyond the Resonator

    ★★★½

  • Radhe Shyam

    ★★★

  • Attack of the 50 Foot Camgirl

  • No Exit

  • Dark Glasses

  • Mahaan

    ★★★★★

  • Single Black Female

  • Resurrection

  • The Wrong Blind Date

  • Pushpa: The Rise - Part 1

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Bob Biswas

  • Castle Falls

    ★★★

  • Nightmare Alley

  • Maanaadu

    ★★★★

  • Kadaseela Biriyani

  • Black Friday

    ★★

  • A Picture Perfect Holiday

  • Love Hard

  • Mughizh

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • Annabelle Sethupathi

  • Tughlaq Durbar

    ★★★

  • Laabam

    ★★★★★

  • Zone 414

    ★★★

  • It Knows You're Alone

    ★★★

  • Malignant

  • The Wrong Cheer Captain

  • Barbie: Big City, Big Dreams

  • Netrikann

    ★★★½