Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • What Happens Later

    ★★

  • After Death

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Trolls Band Together

    ★★

  • Freelance

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

    ½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Retribution

    ★★

  • Back on the Strip

    ★★

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

  • Milli Vanilli

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Mojave Diamonds

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • About My Father

    ★★½

  • The Machine

    ★★★

  • Kandahar

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Big George Foreman

    ★★½

  • The Black Demon

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Sweetwater

    ★★

  • Nefarious

    ★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Paint

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★