Sort by
  • Anyone But You

    ★★★★

  • Entre sables y miradas

  • Family Switch

    ★★

  • Wonka

    ★★★½

  • From The Flesh

    ★★★

  • Leo

    ★★½

  • The Making of Priscilla

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • The Other Zoey

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Once Upon a Crime

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Choose Love

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • My Fault

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • nothing, except everything.

    ★★★½

  • Beautiful Disaster

  • boygenius: the film

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Just a Boy From Tupelo: Bringing Elvis to the Big Screen

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Holiday Sitter

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • A Hollywood Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Persuasion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Lift You Up

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Eternals

  • I ____ You

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★