• Igby Goes Down

    ★★★

  • Planet of the Apes

    ★★★★★

  • The Hangover Part II

    ★★★

  • Le Samouraï

    ★★★★½

  • Dirty Girls

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

  • Starter for 10

    ★★★½

  • Before Midnight

    ★★★★

  • Death to 2021

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Bridget Jones: The Edge of Reason

    ★★½

  • National Lampoon's Christmas Vacation

    ★★★★

  • Hackers

    ★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★