Cameron has logged 28 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Blue Streak

Blue Streak

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Father

The Father

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Warriors

The Warriors

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Nostalgia

Nostalgia

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Moxie

Moxie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The 13th Warrior

The 13th Warrior

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Taste of Cherry

Taste of Cherry

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
He Got Game

He Got Game

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Slither

Slither

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Pawnbroker

The Pawnbroker

1964
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
Laura

Laura

1944
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Karate Kid

The Karate Kid

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
True Romance

True Romance

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Notebook

The Notebook

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
The Kid

The Kid

1921
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry