• M

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Scream 4

    ★★★★★

  • Oh, Susanna

    ★★

  • Hell's Hinges

    ★★

  • Belfast

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Scream 3

    ★★★

  • Scream 2

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★½

  • The Novice

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Proposal

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★★