Sort by
  • Dark Harvest

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Troll

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Slumberland

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Good Night Oppy

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vesper

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Demonic

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fin

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

    ★★★★