Sort by
  • Pinocchio

    ★★½

  • Me Time

    ★★★

  • Secret Headquarters

  • Beast

    ★★★★

  • Fall

  • Day Shift

  • Prey

  • Luck

  • Not Okay

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Honor Society

  • Thirteen Lives

  • Bullet Train

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • The Princess

    ★★★

  • The Sea Beast

  • Spiderhead

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

  • Hustle

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Sneakerella

    ★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

  • Marmaduke

    ½

  • Choose or Die

    ★★

  • The Northman

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

  • Deep Water

  • Cheaper by the Dozen

  • The Bad Guys

  • Rescued by Ruby

  • Ambulance

  • The Nan Movie

    ½

  • X

    ★★★

  • I Love My Dad

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Adam Project

  • The Batman

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★½

  • Chickenhare and the Hamster of Darkness

  • The Outfit

  • The In Between

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Marry Me

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • The King's Daughter

    ★½

  • The 355

  • The King's Man

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½