Sort by

Callum has logged 11 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Jackie Brown

Jackie Brown

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Interview

The Interview

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
American Pie

American Pie

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
L.A. Confidential

L.A. Confidential

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

1966
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry