• Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★★

  • Don't Listen

    ★★★½

  • The Droving

    ★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • The Assent

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★★

  • Wyrm

    ★★★★★

  • Z

    ★★★

  • VFW

    ★★★★

  • The Beach House

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★★

  • Fiddlin'

    ★★★★★

  • Adoration

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Crawl

    ★★

  • Porno

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Attack of the Demons

    ★★★★

  • Kindred Spirits

    ★★★

  • Ma

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Wine Country

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Tolkien

    ★★★★

  • Bliss

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Breaking Habits

    ★★

  • Little

    ★★★

  • Depraved

    ★★★½

  • Pet Sematary

    ★★★★★

  • The Curse of La Llorona

    ★★

  • Us

    ★★★★

  • I See You

    ★★

  • The Day Shall Come

    ★★★★½

  • Girl on the Third Floor

    ★★★½

  • Extra Ordinary

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Treehouse

    ½

  • Triple Threat

    ★★★★

  • Furie

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Knives and Skin

    ★★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★

  • Sweetheart

    ★★★★

  • Greener Grass

    ★★★

  • The Death of Dick Long

    ★★★

  • Polar

    ★★★½

  • The Lodge

    ★★★★

  • Hail Satan?

    ★★★★

  • The Hole in the Ground

    ★★★★

  • Serenity

    ★½

  • Close

    ★★★

  • Aquaman

    ★½