Sort by
  • Dune

    ★★★★

  • Up for Love

    ★★★

  • Our Futures

    ★★★½

  • Love, Rosie

    ★★★

  • Paris-Manhattan

    ★★★

  • Adrift

    ★★★★

  • Three Colors: White

    ★★★

  • Three Colors: Red

    ★★★

  • Varda by Agnès

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • It's a Sin

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Uncle Frank

    ★★★½

  • Adolescents

    ★★½