Sort by
  • Mr Bates vs The Post Office

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • Beckham

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Nun II

    ½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

  • Violent Night

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Smile

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Thief, His Wife and the Canoe

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★