Sort by
  • Upgraded

    ★★

  • Badland Hunters

    ★★

  • The Greatest Night in Pop

  • Sixty Minutes

    ★★

  • American Nightmare

  • Lift

    ★★½

  • The Making of Chicken Run: Dawn of the Nugget

  • Merry Little Batman

    ★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Family Switch

    ★★

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Leo

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★½

  • Best. Christmas. Ever!

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★½

  • Locked In

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Old Dads

  • The Devil on Trial

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • The Conference

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Dark Harvest

    ★½

  • Foe

    ★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ★½

  • Sly

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • The Burial

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Reptile

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • NYAD

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • El Conde

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • The After

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Untold: Johnny Football

  • The Monkey King

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • Making The Witcher: Season 3

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • The Out-Laws

  • Hidden Strike

    ★★

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Tour de France: Unchained

  • Arnold

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Depp V Heard

  • The Mother

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always