Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★½

  • 65

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Squid Game

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Blue Story

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • The Lion King

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★½

  • Creed II

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Terrifier

    ★★½

  • The Legend of Tarzan

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Creed

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★½

  • Southpaw

    ★★★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • Fury

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • The Maze Runner

    ★★★½

  • The Equalizer

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★