• VHS 94

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Jolt

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Zappa

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Baby God

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The AGFA Horror Trailer Show

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • A Christmas Carol

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Cats

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Just Mercy

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½