Sort by
  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ½

  • The Menu

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • House of Gucci

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

  • The Boy Who Killed My Parents

  • Halloween Kills

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Dr. Gama

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★★

  • Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Host

    ★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Ted Bundy: Falling for a Killer

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Miss Americana

  • My Mom is a Character 3

    ★★★★

  • Bombshell

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Holiday Rush

    ★½

  • Dark Waters

    ★★★★½

  • Let It Snow

  • Klaus

    ★★★★½

  • Christmas Wishes & Mistletoe Kisses

    ★½

  • Outcast Rockstar

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jesy Nelson:

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • The Platform

    ★★½

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Waves

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★

  • Anima

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½