Sort by

Daniel has logged 26 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Anchorman 2: The Legend Continues

Anchorman 2: The Legend Continues

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Uncle Drew

Uncle Drew

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
An Unmarried Woman

An Unmarried Woman

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
Persona: The Dark Truth Behind Personality Tests

Persona: The Dark Truth Behind Personality Tests

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Couples Retreat

Couples Retreat

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Training Day

Training Day

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★
Read the review Edit this entry